Turkse pide XL, brood gevuld met shoarma, groente en saus naar keuze
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje hamburger
Mc Döner speciaal
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kipfilet
Turkse pide XL, brood gevuld met kipfilet, groente en saus naar keuze
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje döner kalf
Turkse pide XL, brood gevuld met kalf döner, groente en saus naar keuze
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kipdöner
Turkse pide XL, brood gevuld met kip döner, groente en saus naar keuze
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon
XXL döner kapsalon kalf
Bodem van friet, met döner, saus, gesmolten kaas en salade naar keuze
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
XXL Kip döner kapsalon
Bodem van friet, met kip döner, saus, gesmolten kaas en salade naar keuze
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
XXL shoarma kapsalon
Bodem van friet, belegd met shoarma, saus, gesmolten kaas en salade naar keuze
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
XXL kipfilet kapsalon
Bodem van friet, belegd met kipfilet, saus, gesmolten kaas en salade naar keuze
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
XXL Mc Döner kapsalon
Bodem van friet, belegd met kip döner en döner, saus, gesmolten kaas en salade naar keuze
€ 20,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
XXL deluxe kapsalon
Bodem van friet, belegd met shoarma, kip döner en döner, saus, gesmolten kaas en salade naar keuze
€ 21,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kipfilet
Bodem van friet, belegd met kipfilet, saus, gesmolten kaas en salade naar keuze
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon Mc Döner
Bodem van friet, belegd met kip döner en döner, saus, gesmolten kaas en salade naar keuze
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon deluxe
Bodem van friet, belegd met shoarma, kip döner en döner, saus, gesmolten kaas en salade naar keuze
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kip döner
Bodem van friet, met kip döner, saus, gesmolten kaas en salade naar keuze
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon döner kalf
Bodem van friet, met döner, saus, gesmolten kaas en salade naar keuze
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon shoarma lams
Bodem van friet, belegd met shoarma, saus, gesmolten kaas en salade naar keuze
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm
Dürüm Mc Döner
Dürüm wrap gevuld met kipdöner, döner, groente en saus naar keuze
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm deluxe
Dürüm wrap gevuld met döner, kip döner en shoarma, groente en saus naar keuze
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm adana kebab
Dürüm wrap met gehaktspiesjes van de gril, groente en saus naar keuze
€ 7,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm gebakken ei
Dürüm wrap met gebakken ei van de bakplaat, groente en saus naar keuze
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm sis kebab
Dürüm wrap met spiesjes van de grill, groente en saus naar keuze
€ 7,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm shoarma lams
Dürüm wrap gevuld met shoarma, groente en saus naar keuze
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm kipfilet
Dürüm wrap gevuld met kipfilet, groente en saus naar keuze
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm kipdöner
Dürüm wrap gevuld met kip döner, groente en saus naar keuze
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm döner kalf
Dürüm wrap gevuld met döner, groente en saus naar keuze
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza's
Lahmacun kipfilet
Turkse pizza met groente en saus naar keuze
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lahmacun shoarma lams
Turkse pizza met shoarma, groente en saus naar keuze
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lahmacun deluxe
Turkse pizza met döner, kip döner, shoarma, groente en saus naar keuze
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lahmacun Mc Döner
Turkse pizza met döner, kip doner, groente en saus naar keuze
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lahmacun kip döner
Turkse pizza met kip döner, groente en saus naar keuze
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lahmacun döner kalf
Turkse pizza met döner, groente en saus naar keuze
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lahmacun
Turkse pizza met groente en saus naar keuze
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotels
Alle schotels worden geserveerd met salade en friet
Kipfilet schotel
Schotel met kip filet, aardappelschijfjes of patat, pide XL brood, salade en saus naar keuze
€ 19,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kip shaslick schotel
Schotel met kip shaslick, aardappelschijfjes of patat, pide XL brood, salade en saus naar keuze
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kalfsspareribs schotel
Schotel met spareribs aardappelschijfjes of patat, salade
€ 28,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
De luxe schotel
Schotel met kipdöner, döner, shoarma, aardappelschijfjes of patat, pide XL brood, salade en saus naar keuze
€ 22,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma schotel lams
Schotel met shoarma, aardappelschijfjes of patat, pide XL brood, salade en saus naar keuze
€ 19,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma speciaal schotel
Schotel met shoarma met paprika, ui en champignons, aardappelschijfjes of patat, pide XL brood, salade en saus naar keuze
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipdöner schotel
Schotel met kip döner, aardappelschijfjes of patat, pide XL brood, salade en saus naar keuze
€ 17,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Döner schotel kalf
Schotel met döner, aardappelschijfjes of patat, pide XL brood, salade en saus naar keuze
€ 19,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salades
Tonijnsalade
Tonijn, sla, ui en tomaat
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Appelsalade
Appel, mayonaise en fruitcocktail
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Coban (herdersalade)
Ui, komkommer, tomaat en geitenkaas
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Gemengde salade
Sla, ui, komkommer en tomaat
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Belegde broodjes
Broodje filet american
Met ui
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kipfilet
Met sla en chilisaus
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje gezond
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kipkerrie
Met sla
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje ei
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje tonijnsalade
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje ham
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kaas
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tosti's
Tosti deluxe
Turks brood met ham, kaas en saus naar keuze
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tosti sucuk
Turks brood met gekruide worst, kaas en saus naar keuze
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tosti Mc Döner speciaal
Turks brood met feta kaas en saus naar keuze
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tosti Mc Döner
Turks brood met kaas en saus naar keuze
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kindermenu
Kindermenu kipnuggets (6 stuks)
Kipnuggets, frietjes, salade, mayonaise en appelmoes
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kindermenu Mc Döner
Döner, frietjes, salade, mayonaise en appelmoes
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kindermenu kroket
Kroket, frietjes, salade, mayonaise en appelmoes
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kindermenu frikandel
Frikandel, frietjes, salade, mayonaise en appelmoes
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat
Patat speciaal
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Aardappelschijfjes
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat oorlog
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat met mayonaise
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita's
Pita ham kaas
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita Hawaï
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita ham
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita kaas
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Snacks
Kipcorn
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mexicano
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pikanto
€ 3,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kroket
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bamischijf
€ 3,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandel
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sauzen
Whiskey-cocktailsaus
+18
€ 1,00
5% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Knoflooksaus
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tomaten-uiensaus
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Drankjes
Ayran
€ 2,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Blikje Sonnema Berenburg cola 250 ml
+18
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Blikje Bacardi limon en lemonade 250 ml
+18
€ 5,00
38% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Blikje Bacardi Cuba libre 250 ml
+18
€ 5,00
38% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Blikje Bacardi rum en cola 250 ml
+18
€ 5,00
38% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Coca-Cola Zero Sugar 330 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Fanta Orange 330 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Fanta Cassis met Zwarte Bessensap 330 ml
Frisdrank met zwarte bessensap.
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,85/l, 0,33l
Blikje Captain Morgan Original Spiced Gold en cola 250 ml
+18
€ 5,00
5% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Monster Energy Blik 500 ml
KOOLZUURHOUDENDE ENERGIEDRANK MET TOEGEVOEGDE VITAMINES B2, B3, B6 EN B12 MET SUIKERS EN ZOETSTOF. BEVAT TAURINE, L-CARNITINE EN GINSENG.
€ 3,75
incl. statiegeld (€ 0,15), € 7,35/l, 0,5l
Monster Energy Ultra 500 ml
KOOLZUURHOUDENDE ENERGIEDRANK MET TOEGEVOEGDE VITAMINES B3, B5, B6 EN B12 MET ZOETSTOFFEN. BEVAT TAURINE, L-CARNITINE EN GINSENG.
€ 3,75
incl. statiegeld (€ 0,15), € 7,35/l, 0,5l
Monster Energy Mango Loco 500 ml
KOOLZUURHOUDENDE ENERGIEDRANK MET VRUCHTENSAP MET TOEGEVOEGDE VITAMINES B2, B3, B6 EN B12 MET SUIKERS EN ZOETSTOF. BEVAT TAURINE, CAFEÏNE, L-CARNITINE EN INOSITOL.
€ 3,75
incl. statiegeld (€ 0,15), € 7,35/l, 0,5l
Blikje William Lawson's Scotch whiskey en cola 250 ml
+18
€ 5,00
5% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Blikje Smirnoff Ice original 220 ml
+18
€ 5,00
5% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Blikje Malibu Piña Colada 250 ml
+18
€ 5,00
5% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Blikje Malibu cola 250 ml
+18
€ 5,00
5% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Sprite Zero Sugar Lemon-Lime Frisdrank 500 ml
Frisdrank met natuurlijke citroen-limoen aroma's met zoetstoffen.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 5,00/l, 0,5l
Chocomel 250ml
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lipton ice tea green 330ml
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lipton ice tea peach 330ml
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chaudfontaine Natuurlijk Mineraalwater 500 ml
Natuurlijk Mineraalwater
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00), € 6,50/l, 0,5l
Fernandes Green Punch Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET VRUCHTENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,85/l, 0,33l
Fernandes Red Grape Blik 0,33 L
FRISDRANK MET DRUIVENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,85/l, 0,33l
Fernandes Cherry Bouquet Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET KERSENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,85/l, 0,33l
Sprite Zero Sugar Lemon-Lime 330 ml
Frisdrank met natuurlijke citroen-limoen aroma's met zoetstoffen.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Red Bull Energy Drink 250ml
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
AA Drink 330ml
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fuze Tea Infused Iced Tea Black Tea Peach Hibiscus 330 ml
Frisdrank op basis van getrokken zwarte thee, met perziksap, met thee- en hibiscussmaak, met suiker en zoetstof. Wij gebruiken getrokken thee, gemaakt van theeblaadjes.Geniet van een heerlijke fusie van duurzaam geteelde zwarte thee, perziksap en een vleugje hibiscus... voor een moment van pure ontspanning.
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,85/l, 0,33l
Fuze Tea Sparkling Lemon Black Tea 330 ml
Frisdrank met thee-extracten en citroensmaak met suiker en zoetstof. Een verrassende Fusie van zwarte thee-extracten en een natuurlijke citroensmaak.
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,85/l, 0,33l
Fristi 250ml
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Coca-Cola Original Taste 500 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 5,00/l, 0,5l
Coca-Cola Zero Sugar 500 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 5,00/l, 0,5l
Fanta met Sinaasappelsap 500 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 5,00/l, 0,5l
Bier
Blikje Hertog Jan bier 500ml
+18
€ 4,75
5% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Blikje Corona extra beer 330ml
+18
€ 3,75
5% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Blikje Bud king of beers 330ml
+18
€ 3,75
5% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Heineken Premium Pilsener Bier 500ml
+18
Blik
€ 4,75
5% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Blikje Hertog Jan bier 330ml
+18
€ 3,50
5% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Heineken Premium Pilsener Bier 330ml
+18
Blik
€ 3,50
5% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's 100ml
B&J 100ml StrawbChesecake CL3 X375EB 12X
Roomijs met aardbeiencake met gezoete stukjes aardbei en koekjessaus (11%). Over dit product:Ben & Jerry's Strawberry Cheesecake IJs is lekker voor onderweg. Een fairrukkelijke beker ijs met cheesecake- ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Gemaakt van zuivel van het duurzame 'Free grazing' zuivelprogramma van 'Caring dairy' en gevuld met de lekkerste aardbeienchunks en beste havermoutkoekjesswirl. Geniet van de romige smaak van aardbeiencheesecake ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Nog niet genoeg gehad? Begin je zoektocht naar koekjeschunks en swirl van havermoutkoekjes. Grab a spoon and start diggin'!Hoe te gebruiken:Bewaar deze beker ijs bij -18 °C. Dit ijsje is lekker voor onderweg, er zit een lepeltje in de beker.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 4,45
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml CookieDough CL3 X12x375EB
Vanilleroomijs met stukken koekdeeg met chocostukken (15%) en stukken cacaofantasie (4%). Over het product:Ben & Jerry's Cookie Dough IJs is onze all time favourite smaak! In 1986 wisten we al dat we iets moois in handen hadden met ‘s werelds eerste Chocolate Chip Cookie Dough roomijs met choco chip koekjesdeeg chunks. Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 4,45
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml ChocFudgeBrownie CL3x12x375EB
Roomijs met chocoladesmaak met browniestukken (17%). Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame ‘Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming ‘The Greyston Bakery'. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat, huwelijkse gelijkheid, toegang tot democratie en duurzaamheid. Ben & Jerry's ijs komt voor in Pints (470 ml of 500 ml), Mini cups (100 ml), ‘Wiches (30 ml of 80 ml) of Scooping bakken (4,5 L). Welk ijsje neem jij? Peace Love & Ice Cream, Ben & Jerry's. Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie: Mini cup Onze brownies komen bij de Greyston-bakkerij in New York vandaan die in zijn bakkerij daklozen de kans geeft om werkervaring op te doen en in hun eigen levensonderhoud te kunnen voorzien. Bovendien leren ze er de beste brownies bakken die wij ooit geproefd hebben. En smaakt dat weer heerlijk in de mix met ons chocoladeroomijs. Eigenlijk is deze chocoladecreatie superdeluxe!
€ 4,45
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J'S Caramel Chew Chew 100Ml 12x
Karamelroomijs met karamel (2%) met karamelsaus (9%) en stukjes karamel omhuld met cacaofantasie (12%). Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame ‘Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming ‘The Greyston Bakery'. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat, huwelijkse gelijkheid, toegang tot democratie en duurzaamheid. Ben & Jerry's ijs komt voor in Pints (470 ml of 500 ml), Mini cups (100 ml), ‘Wiches (30 ml of 80 ml) of Scooping bakken (4,5 L). Welk ijsje neem jij? Peace Love & Ice Cream, Ben & Jerry's. Ben & Jerry's Caramel Chew Chew Mini cup: heerlijk karamelroomijs met een swirl van karamel en choco-karamel chunks. Karamelliefhebbers aller naties, hoor ons aan! Inderdaad, het kostte ons tijd, maar in deze tijd hebben wij een exclusieve karamelcreatie voor jullie ontwikkeld. Het genoegen is aan ons jullie te vertellen hoe we hiertoe gekomen zijn. Allereerst de basis: deze bestaat uit het fijnste karamelroomijs dat we konden maken. Vervolgens hebben we er een zwoele swirl van gouden karamel aan toegevoegd. En als bekroning hebben wij deze creatie rijkelijk gevuld met choco-karamelstukken om te verzekeren dat de échte liefhebber de karamel niet kan missen. Genieten!